Stránky věnované hře Gladiatus

- O hře Bitefight

Bitefight má děj vcelku děsivý. Upíři mají s vlkodlaky rozpoutanou válku, a vy si to máte vyzkoušet na vlastní pěst. Hra je hardwarově velice nenáročná a k hraní stačí pouze připojení k internetu a obyčejný internetový prohlížeč.

Hra se vcelku masivně rozšiřuje rozesíláním vlastních nachytávajících odkazů mezi hráči. Tento odkaz virtuálně pokouše člověka, který klikne na odkaz. Z tohoto odkazu se pak může rovnou zaregistrovat a odesílatel odkazu ho uvidí jako stvořeného jím. Takto můžete začínat i vy, a tím pádem vám rasa i server byl automaticky předvolen. Jestliže se ale registrujete normálně přes bitefight.cz, máte na výběr, jak už jsem řekl, ze dvou ras. A sice to jsou upíři a vlkodlaci.

vlkodlak

Vlkodlaci
Toto je rasa, kterou jsem si oblíbil více. Já se stvořil sám, tudíž jsem si volil rasu taky sám. Ani přesně nevím, proč jsem si vybral vlkodlaky, ale cosi je v nich sympatičtějšího. Vlkodlaci jsou závislí na úplňku a jejich živiny, bílkoviny a tuky nachází v mase, které rádi vyhryznou z lidského těla či upíra. Obrázek vlkodlaka je pořízen z mého účtu a takhle jsem vypadal, když jsem ještě hrál. Teď už Bite nehraji, protože Gladiatus je lepší a tím pádem zůstala válka mezi upíry a vlkodlaky navždy zapomenuta. Ve hře jsem se jmenoval Addylight.

Upířiupir
S touto rasou osobně moc zkušeností nemám, ale určitě se všichni shodneme, že každý upír je jednoznačně závislý na krvi jak už lidské, tak i vlkodlačí. Tuto rasu mám rád snad v jediném: Bylo koho zabíjet! :-) ... Je to sice věc názoru, ale přijde mi hra za upíra něco jako hra za zmutovaného člověka. Tím pádem si myslím, že opravdu je lepší zkusit změnu a zkusit vlkodlaka. Nejlepší bylo, že na serveru 1 bylo méně vlkodlaků než upírů, ale stejně první 4 místa v highscore patřily vlkodlakům. Upíři se asi ožrali lidskou krví, až se přestali ovládat a zbylí bezmocní lidé je umlátili klacky k smrti. Nicméně tento portrét upíra je od mého nejlepšího kamaráda v okolí. ve hře se jmenuje Pepisek.

Obchodník
V menu se nachází pod tlačítkem Město. Lze zde koupit zbraně, brnění, helmice a lektvary. Vždy tu uvidíte i věci, které nemůžete použít hned, ale až za pár úrovní. Taky se tu můžete setkat se situací, kdy máte např. meč se sílou +12 a pak se vám zpřístupní sekyra, která je značně dražší a má sílu +15, jenže k tomu ještě -4 obrany. Za takovou zbraň se rozhodně nevyplatí utrácet. V případě sehnání lepší věci je prodání stávající věci jen pro účel zbavit se jí. Nějaké velké zisky nečekejte - její cena se sníží na odhadem 1/4 prodejní ceny.

Když pro dnešek musím končit...
Podobně jako v Gladiatus pracujete ve stajích, tady máte možnost práce na hřbitově. Dostanete se tam také přes tlačítko Město. Po dobu práce samozřejmě také nemusí být hra, internet ani počítač být zaplý. Nicméně, neberte to jako opičení dvou her. Bitefight a Gladiatus vyrobila jedna a ta samá firma. Dokonce jsem i viděl reklamu na Gladiatus na stránkách Bitefightu při přihlašovnání.

článek převzat z: http://browsergames.blog.cz